עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment יובקס

את השם Uvex המציא ב-1959 ריינר ווינטר, בנו הצעיר של פיליפ מ. ווינטר, האיש שהקים את החברה ב-1926. ווינטר האב התגורר כמה שנים טובות בברצלונה, שם עבד בחברה המייצרת משקפיים אופטיות. כשחזר לעיירת הולדתו Fuerth שבגרמניה הוא הביא איתו רעיון מוזר וחדשני: משקפיים המגנות על העיניים!
כמו כל אבא יקה טוב המנסה להכשיר את דור ההמשך, ווינטר שלח את צעיר בניו ליבשת החדשה, אמריקה, בשביל לרחרח לאן נושבות הרוחות. לווינטר הבן היו, מסתבר, חושים מחודדים לא פחות מאביו, וכשחזר כעבור שנה כבר היה לו חזון ברור: משקפי מגן לספורטאים.
המהפך התפיסתי חייב את החברה הגרמנית המעונבת בשינוי תדמית גורף, כזה שיבליט את הרוח החדשה ובעיקר את הביצועים הגבוהים של המשקפיים. שם החברה שונה לזה אותו אנחנו מכירים כיום, "Uvex", קיצור של Ultra Violet Excluded – חיסול קרני ה-UV.
כיום Uvex מרושתת בכל העולם ומפעילה שתי חטיבות עיקריות: בטיחות וספורט. החברה מייצרת משקפי מגן לענפי התעשייה השונים, לרבות משקפות לייזר ושאר טכנולוגיות מתקדמות,ובמקביל מביאה את פאר העיצוב והטכנולוגיה אלינו הגולשים. בטח תשמחו לדעת שהחברה מספקת גוגלס גם לנבחרות הסקי של ארה"ב, צרפת, איטליה איסלנד, נורבגיה ועוד.
בציוד לספורט אתגרי כמו סקי, סנובורד, רכיבה וספורט מוטורי, הסטייל חייב לבוא כשהוא מגובה בביצועים ברמה הגבוהה ביותר. אחד הפיתוחים המרשימים של מחלקת מחקר ופיתוח נולד מתוך שיתוף פעולה עם חברת Bayer הגרמנית, אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם. מדובר בחומר פלסטי מתקדם בשם Makrolon (המשמש להכנת העדשה). חומר זה מספק הגנה מקסימאלית מקרני אור המוחזרות מהשלג (לרבות קרני UVA, UVB ו- UVC). בנוסף, מספק החומר עמידות גבוהה מפני שריטות,שבירות, כאשר טכנולוגיה זו מיושמת כיום בכל משקפי הסקי והסנובורד של Uvex.
אחד היתרונות של חברה בגודל הזה הוא היקף הקולקציה, ובזו הנוכחית תוכלו למצוא מגוון אדיר של גוגלס לכל סגנון גלישה, חתך גילאים (לרבות ילדים ופעוטות) והעדפה סגנונית. בין החידושים של קולקציית 2006 ראוי לציין את Uvex Pocket Pro, משקף הסקי המתקפל הראשון בעולם. צריך לראות בשביל להבין. כדאי לשים לב גם  ל-Corus Crystal, משקף סקי לנשים בשחור מבריק משובץ בקריסטלים אלגנטיים.Apache Super Pro הוא הדגם החביב עלינו בקולקציה הזו, בעיקר בגלל המסגרת המרהיבה, שטופלה בתהליך חדשני של ציפוי כרום ב-3 שכבות, מה שהופך את המשקף הזה לדבר החם ביותר על ההר!!!
את הקולקציה החדשה ניתן לראות במלואה בסקי-פס  - רח' השלושה 3 ת"א, 03-5372204
http://www.skipass.co.il/

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ