עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > כתבות בנושא סקי וסנובורד
שתף  
General הפקת השנה 2006

כל דבר מתחיל מצעד קטן. אם נסתכל לאורך ההיסטוריה נראה שמשפט אחד או אירוע מחולל יצרו הזדמנות למהפכות שלמות, שלום או מלחמה, אדם מהלך על הירח.
אז מה שקרה כאן ב-22 לדצמבר הוא צעד גדול, בוודאי שלא משמעותי לרבים אך לנו גולשי הסנובורד... אנחנו כאן ואנחנו לא הולכים לשום מקום (אלא אם כן אני אמצא דיל ברגע האחרון ואז אני בצרפת לשבוע).
המסיבה השנתית של סקי-פס לכל מי שעוד לא יודע במה מדובר. חודש וחצי של מאמצים, כוח אדם וכסף הסתכמו בערב אחד של בירה, מוסיקה והרבה חברים.
גולשי סנובורד וחבריהם נהרו מכל הארץ להביע תמיכה בספורט הולך וגודל (ולהשתכר חינם, בינינו).
רוצים לדעת איך הכול התחיל? איך מארגנים את אירוע השלג הכי גדול בארץ בלי שלג אבל עם תחושה של חורף? אז הנה הסיפור האמיתי מאחורי מסיבת המהפכה, תיהנו:
צוות סקי-פס ישב וחשב איך נוכל לשדרג את האירוע הראשון ומה אפשר להוסיף. ידענו שההאנגר משנה שעברה יספק את תחושת הסנובורד שרצינו (בהיעדר שלג בתל-אביב כמובן).                                 בין שלל הרעיונות החלטנו לנסות הופעה חיה. שתי להקות נבחרו לאירוע לאחר סינון קפדני.
להקת התקווה 6, הוכיחה שרגאיי כאן להישאר, בהופעה מעולה אם יורשה לי להוסיף וסטנגה סגרו את הערב בגיטרות רועשות, כמו שלהקת פאנק צריכה לעשות.
היה חשוב מאוד להביא שתייה איכותית. הצוות שאחראי על אגנברג ואדלוויס, נרתם לאירוע ועזר לנו למזוג לכם בירת אדלוויס כהה ובהירה לאורך כל הערב.
אבל רעיון אחד התגלגל לנו בראש לאורך ההכנות, שמועה שרצה לה באינטרנט, על סרט אחד שיוצא לשנות את תעשיית הסנובורד. סרט הסנובורד הראשון שמוצג בקולנוע על ידי אולפן גדול.
כמובן שחשבנו לעצמנו- אם זה גדול זה חייב להיות בסקי-פס.
יצאנו לנצל את קשרינו בעולם והתחלנו במסע קשה למצוא את הסרט. שלושה שבועות של טלפונים לכל העולם והגענו לתסריטאי של הסרט. הוא שמח לעזור לנו. לכל מי שהיה באירוע אנחנו מקווים שנהניתם. למי שהחמיץ את הסרטון באורך 12 הדקות,קישור לגרסה קצרה נמצאת בתחתית העמוד.
לאירוע הגיעו כמה מאות גולשים שבאו להביע את תמיכתם בספורט ובמאמץ שעושה החנות בקידום הספורט. באירוע לקחו חלק, אנשי ברטון ישראל שעזרו בקידום האירוע והציגו חלק מן הקולקציה שלהם לחורף הקרוב. פריק-חנות המחשבים תרמה פלייסטיישן, כך ששלג מדומה היה לנו.
במהלך האירוע נפגשו גולשים שהכירו עד כה רק בפורומים וכדומה, חברים דיברו ציוד והתרשמו מחברות חדשות, שהגיעו השנה לסקי-פס כדרייק, סאפינט, ונורת'וויב.
במהלך האירוע שמעתי אנשים מחכים לשלג הראשון. בין ההופעות חולקו עשרות פרסים ודי.גי' רועי זקהיים, פינק אותנו במוסיקה כמו שרק הוא יודע.
ואז זה הגיע, כל המאמצים שלנו הגיעו לרגע אחד שבו החל לרדת שלג בחרמון, בזמן שאנחנו מחכים לו כאן בתל-אביב.
אנחנו רוצים להודות לכל מי שהגיע. בשנה הבאה האירוע יהפוך כבר למסורת ואנו מקווים שבעזרתכם האירוע יגדל ויביא עימו עוד גולשים חדשים. אנו מאמינים שאירועים כאלו מעודדים את ספורט השלג בישראל ועושים לנו שמח בלי שום קשר. תגלשו בזהירות, תיהנו ותזכרו שהשנה שתינו 360 ליטר בירה. מעניין כמה נוכל לשתות שנה הבאה.

מאת: ניר זברו

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ