נולדה בשנת 1975 ב- Mission ">

עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > כתבות בנושא סקי וסנובורד
שתף  
General טרה דקידס

מי שעדין חושב שסנובורד, או בכל ענף ה"ספורט שלג" זה עסק של גברים , טועה ולא סתם טועה אלא בגדול. אחוז הגולשות בעולם, עולה משנה לשנה ושובר שיאים חדשים,  Tara היא הדוגמא החיה לכך.

נולדה בשנת 1975 ב- Mission Viejo קליפורניה ארה"ב , ומאז היא מכורה לכל דבר שיש בו את גורם הסיכון , נקודה. הספורט הראשון שכף רגלה דרכה בו היה שונה לחלוטין מהשאר , התעמלות אומנותית , אבל מהר מאוד היא זנחה אותו ל – להחלקה על סקיט וגלישת גלים ומשם ל- מוטוקרוס ולבסוף לענף הידוע והאהוב מכולם ,סנובורד. כל ענפי ספורט אלו יצרו ספורטאית מושלמת , שנחשבת לשולטת בסגנונות ה – Slopestyle , Big Air, Quarterpipe .אחד התארים החשובים בחיה היה מדלית זהב בתחרות - Sims World Championships בסגנון Slopestyle . היחודיות שלה בתור גולשת (דרך אגב הרבה גולשים מקצועים לא מצליחים להגיע לרמת הביצועים שלה) מתבטא בסיבובים טכנים ומדויקים , קפיצות ביג-איר שנחשבות לקשות מכולם והחלקות רילים לא מהעולם הזה.

חלוצת הסנובורד סימס , תמיד היתה חשובה לטרה . את תחילת דרכה ושיאה עשתה טרה על הבורדים של סימס , עד ליצור לין בורדים כ- Pro Model של טרה דקידס . בשנים האחרונות עברה טרה עם חבר שלה קוין ג'ונס לחברת הבורדים Jeenyus .

שנת 2002 היתה השנה הקשה ביותר בשביל אשת הברזל , בזמן אימונים לאחת מסב התחרויות של אותה שנה היא נפצעה קשה מאוד ברגלה בזמן ביצוע ריל . במשך 9 חודשים טרה היתה צריכה לעבור טיפולים ופיזיוטרפיה עד שחזרה לגלוש. טרה מספרת " הדבר הכי קשה בענף הוא לחזור לאחר פציעה רצינית.המחשבות שעוברות בראש הם, האם הרגל חזקה מספיק לחזור לגלישה? האם הרגל תעמוד בעוד פגיעה רצינית? והאם אפשר להתגבר על הפחד מאותו מתקן שגרם לפציעה(הריל)?".אך היא חזרה בגדול לקחת את מדלית הכסף המכובדת ב - Winter X games 2004 .

טרה בימים אלו מבלה את עונת החורף ב Mammoth Lakes, CA  כמו בכל שנה , זהו האתר האהוב עליה בכל העולם, ובעונות הקיץ היא תופסת גלים ,גם כן ברמה גבוה ביותר ב- Southern California.

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ