נסראלה עדין לא אמר את דברו, ולכן הדרך לחרמון פחות או יותר פתוחה. החלק השני של הנסיעה לחרמון משיך בדרך, ולהזכירכם, אחרי שסימנו עם תל אביב-זיכרון יעקב בח">
עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > כתבות בנושא סקי וסנובורד
שתף  
General בדרך לחרמון - חלק ב'

נסראלה עדין לא אמר את דברו, ולכן הדרך לחרמון פחות או יותר פתוחה. החלק השני של הנסיעה לחרמון משיך בדרך, ולהזכירכם, אחרי שסימנו עם תל אביב-זיכרון יעקב בחלק הראשון,אנחנו במחלף זיכרון ומתגלגלים לכיון צומת מחנים הזכורה (לי לפחות) לרעה כתחנת מעבר למחנות הצבאים של רמת הגולן . 92 ק"מ של כביש שמתחיל להיות מפותל באמצע הלילה והערנות חשובה. אנחנו מחליפים דיסק, אחרי שהראשון נתן אנרגיה בריאה לנהיגה, עכשיו אנחנו צריכים לשמור אותה, ובעיקר לדאוג לא להירדם... (ולכל מי שאמר לי, "שעה תל אביב זיכרון?! מה אתה נוסע באופנים?!", שכח את האיסוף של כולם וסידור הציוד באוטו...)

 

רצועה 1 -  Radiohead – The bends 4:06

מתחיל בום ומגיש לך את הטירוף על מגש של כסף, גלישה היא סוג של bend (עיקום, עיות) בראש, ואם למישהו יש the bends... אז הוא בטוח גולש סנואובורד (או בעל כל התמכרות קטלנית אחרת).

 

רצועה 2 - Supergrass - pumping on your stereo 3:20

האמת, זה שיר על חרטות, אבל עם קצב כזה הוא בדיוק מתאים לנסיעה הלילית, כשהדבר היחידי שומעים זה הפזמון (שלא מפסיק לצאת מהראש גם אחרי 4 שעות במורדות החרמון)

Can you hear us pumping on your stereoooooo… X 10,000 (זה לא נשמע לפעמים כמו humping?)

 

רצועה 3 – הג'ינג'יות – L.A.  4:07

C'mon baby! באנגלית זה עובד! ועוד איך זה עובד באנגלית, למי יש כח לדאנס בעברית בכל? "יעקב ישן, ישן וחולם" זה מה שהעברית יכולה לת לדאנס, מאז הג'ינג'יות אף אחד אחר לא הצליח לפצח את הנוסחא הזו. תצעקו יחד איתם באוטו, Come to your daddy baby!

 

רצועה 4 – Foo Fighters – Learn to fly 3:56

מזכיר את הקליפ שנעשה קצת בהשראתו של טיסה נעימה, בכיכובם המשותף של הלוחמים

 ו- Tenacious D... מה שמוביל לרצועה הבאה...

 

רצועה  5 - Tenacious D – Tribute – 4:08

זה לא השיר הכי טוב בעולם, זו רק מחוה... שיר שהוא סיפור שהוא שיר, שנשמע יותר כמו בדיחה ארוכה מאוד, ג'ק בלאק והגיטריסט השמנמן (קיל גאס! כבר היה עדיף לזכור אותו לפי "הגיטריסט השמנמן" ולא השם שלו) נהנים מהחים ונותנים גם לנו, כי אין מה לעשות, כשפוגשים את השטן באמצע המדבר (או בדרך לחרמון) כדאי להוציא מעצמנו את הכי טוב שיש, אחרת... כנראה שנדע רק בגיהנום

ואגב , דיב גרוהל (נירונה, פו פיטרס) מחזיר להם טובה ומשחק את השטן בקליפ.

 

רצועה 6 -  שוטי הנבואה – פה ביפו – 4:04

מרוב שהקצב מקפיץ, שוכחים להקשיב כמה חרא ביפו... רוסים, משת"פים וזונות חים בסימביוזה, שוטי הנבואה צובעים את זה בורוד... וחסר רק ריח הביוב כדי לדמין שאתה בתור לאבו חסן. יפו זה לא רק חומוס שמעתם?!

 

רצועה 7 – Hoobastank  - The Reason – 3:53

נו, עוד להקה שמושפעת מסיאטל של תחילת ה-90'. נחמדים לא יותר, אבל מאיפה הקרדיט שהם מקבלים פה? אחלה קליפ שבעולם! תרגיל עוקץ שיכניס לכל אחד מכם חשק לעשות מכה עצבנית של פעם בחים, לשדוד איזה יהלומן, ומאותו רגע פשוט לטוס ברחבי העולם ולרדוף אחרי השלג.

 

רצועה 8  - Jimi Hendrix – Purple Haze – 2:44

שיר קצר ולענין, חריקות הגיטרה המוחשיות בהתחלה מכניסות אותנו לגרוב... וכשהוא מתחיל לצעוק כל המילים מתמצתות את התחושה של הגולש המוצע, תסלח לי, בזמן שאני מנשק את השמים....

 

 

 

 

רצועה 9 – הבלינים – שוביניסט – 4:00

הסיבה היחידה שאני מצרף את השיר הזה לרשימה היא שהוא יעזור לכם להישאר ערים, אבל, בתנאי אחד, אתם חיבים(!) להקשיב למילים שלו, ואני אתן פה דוגמה קטנטנה מהבית הראשון:
"שכחתי כבר את שמך, אך הפה שלי זוכר את יוסוף שלך", חומר למחשבה...

 

רצועה 10 - Jay-Z And Linkin Park - Numb-Encore – 3:25

המישמיש ( הצעה לאקדמיה לשון עברית למושג mash, וכן, אני יודע שזה פרי) המאורגן ביותר של MTV (מש הקליטו את הערבוביה באולפן), ואחד המובחרים שבהם. ג'י זי מראה שמאז הפרישה הוא רק משתפר (הלו? דורון שפר? אולי תיקח שיעורים פרטים?) ומשתמש בחבורת הזמר הפאנק-ראפ-רוק-חרטי לינקינפארק כדי באמת ליהנות מהחים.

 

רצועה 11 - ברי סחרוף – כמה יוסי (בהופעה) – 5:48

סוף סוף, ברי סחרוף. היתי יכול לעשות את החים הרבה יותר קלים ולבחור לכל חלק בנסיעה דיסק אחר של ברי, וכולם היו שמחים, אך מכיון שאני פלורליסט מטבעי (מה? מה זה פלורליסט?), החלטתי לבחור בינתים רק שיר אחד... כמה יוסי, הילדות של ברי מתומצת בשיר אחד. בהופעה השיר מעובד מחדש, קצת אלקטרוני, הרבה גרוב, ובעיקר ברי. היה טוב?

 

רצועה 12 – Le Tigre - TKO – 3:24

שתי בנות ובן, הקדמה למשהו שקשור לחפוז או עולם הסקס של ענת, אבל בעצם להקת Pאנק שכזו, קצת פופ אלקטרוני, קצת סימפולים, "אבל בקטנה" כמו שאומר זאב רוח. נשמעות כמו Shampoo

(ah oh we're in trouble) משודרגות, משודרגות מאוד אפילו, ואם שמפו הן גלגל"צ, אז הנמרות הן 102, אבל בשעות בלי הפרסומות.

 

רצועה 13 – John Frusciante – Carvel – 6:14

במשך דקה ושלושים וחמש שניות ראשונות אתם בטוחים שמשהו לא בסדר עם הרמקולים ולאט לאט אתם מבינים שמר פרושיאנטה מושך אתכם באף לכיון הפתיחה המושלמת לשיר. גיטרות ושירה הרמונים ומקצב תופים מדויק – ואחרי שהתפלצנתי כאילו אני מבין משהו, השיר מסביר בדיוק את התרומה שלו לרד הוט צ'ילי פרז (גיטריסט שלהם...).

 

רצועה 14 – כנסית השכל – איך זה מרגיש – 3:53

איך זה מרגיש? אין עתיד באופק... אין לי געגוע שט לי בזמן... שאנטי שאנטי הכנסיה, המחשבות מרחפות בדרך לשלג, עם קצת אופטימיות (קוסמית, אלא מה, אנחנו בשאנטי עכשיו), אפשר לקות לקצת פאודר איכותי, שגם הנפילות (שלי שלי, אני לא גולש כזה טוב) לא יכאבו. ואמרו את זה כבר, הכנסיה עשתה זאת שוב.

 

רצועה 15 – The Dandy Warhols – Bohemian like you – 3:31

דיויד בקהאם, מדבר בסלולרי, לא רגע, זה פיפ"א 2004, לא, נו, שניה, זה בעצם פרומו לערוץ 5+, אוף, מה? שמתי גלגל"צ בטעות? מה קורה פה? פירסומת לבירה, או אורנג', או סלקום, אבל זה בעצם קריוקי, הקליפ, אה, ואלה, נזכרתי, בקליפ רואים חבר'ה בקריוקי. ועכשיו, אחרי שחינו בסוף שנות ה-90' ותחילת המילניום הוגדרו מחדש ע"י מה שיכול להיקרא כבר המנון, בואו נצעק כולם והוהו, ונכין את כולם לדיסק השלישי.

 

שוב שעה ומש קצת לדרך, מי שזה קצר לו לזיכרון יעקב- צומת מחנים, שיסע יותר מהר, או שישתמש בסוף הדיסק הראשון (שוב אני חוזר, אז מה, אני נוסע קצת לאט בהתחלה, האוטו לא תמיד עושה מה שאני אומר לו).

 

יובל ואקניןyouval_vaknin@hotmail.com

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ