עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment suunto שעון מחשב לסנובורד

יום מהיר במיוחד על השלג, כל ירידה טובה יותר מהשניה, כמה טובים הינו?
אפשר לקחת סטופר ולבדוק זמנים. אבל, דמינו לכם מכשיר קטן, שעון מודרני שמתלבש יפה על היד שנותן לנו את מהירות הגלישה שלנו בקמ"ש, את הגובה שאנו נמצאים בו, את שיפוע המדרון, מצפן, הטמפרטורה ומגמת מזג אויר ובנוסף הוא קל לשימוש. זהו ה- Suunto S6. שעון שמראה לנו גם את גרף הירידה ומאפשר להשות בין גלישות שונות שלנו ושל אחרים.

 ה- Suunto S6 עוצב במיוחד במחשבה על גולשי סקי וסנובורד. מדידה ובדיקה של האזור הסוב מקטינה את הסיכונים שבתנועה בסביבת הרים בין אם ב- Off piste או לא. מצד שני, מידע על ביצועי הסקי או הסנובורד, מספקת לך את המידע הדרוש לשיפור הגלישה. ב- Suunto אפילו חשבו על רצועת הרחבה שמאפשרת לשים את השעון גם על מעיל גלישה מגושם.

בנוסף למידע הזמין לך כל הזמן על המדרונות, ה- Suunto S6 מקליט ושומר מידע לניתוח מאוחר יותר. ביכולתך לראות, להשות ולנתח את ביצועי הגלישה דרך משק מיוחד למחשב.

האפשרויות הטכניות של שעון המחשב, בשילוב עם משק המחשב שפותח בשביל תצוגה גראפית נוספת של התוצאות, וקהילת האינטרנט שלו, בה ניתן לחלוק במידע עם גולשים אחרים באותו הראש מסביב לעולם, הופך את ה- Suunto S6 לכלי הבחירה של כל גולש אמיתי ולנלהבים מספורט שלג.
ג'אנה לאהטלה האלוף האגדי ב- Moguls לא יוצא בלעדיו, ותראו מה אומר קאלה פאלאנדר, אלוף עולם בסלאלום (שני בעונת 2004) שהשתמש בדגמי Suunto: S6, X6HR X6HRM (דגמי HR מאפשרים מעקב אחר דופק הלב):
"אני מרוצה מאוד מוניטור הדופק בשילוב עם הפרשי גובה מדויקים וכלי ניתוח מגונים. זה עוזר לי למצוא את רמת הלחץ לכל אימון, ולשמור על כושר שיא במהלך העונה. אני מוצא את Suunto כלי אימון בעל ערך רב לכל אתלט במיוחד לגולשים אלפינים."

ידיעת הגובה, קצב העליה/ירידה, כיוני מצפן, מגמת מזג האויר, לחץ ברומטרי והשיפוע של המדרונות, עוזר לך לקבל החלטות אחראיות, במיוחד בגלישה בהרים.
לא סתם הסיסמא של Suunto  היא Replacing Luck.

מידע בפעולה
ה- Suunto S6 הוא לא רק כלי חיוני לגלישה באזורים מרוחקים, הוא גם כלי ניתוח נפלא ונותן אינדיקציה להתקדמות שלך במדרונות.

בתנועה בסביבת הרים, בטיחות היא לפני הכל. ה- Suunto מגיע באריזת פתרונות המאפשרים גלישה בטוחה ואחראית. ניתן להשתמש בפונקציות צליל התראה להתרות בפניך בעת הגעה לגבהים שהגדרת, להזהיר מפני עליה מהירה מדי, או לצין סופה קרבה. אם נלכדת במזג-אויר רע, תוכל לצאת ביתר קלות באמצעות המצפן ומד-הגובה. בנוסף, ביכולתך להעריך סכנת מפולות שלגים בעזרת מד-השיפוע.

תכונות השעון
• מד-גובה: גובה, מהירות אנכית, התראת גובה, התראת עליה/ירידה, ירידה מצטברת ומספר גלישות, פרופיל התלילות, יכולת זיכרון להקלטת קטעים שונים, תזכורת קטעים, נעילת גובה/ברומטר
• ברומטר: לחץ אויר בגובה פני הים, לחץ מוחלט, גראף מגמת מזג-אויר, טמפרטורה, זיכרון 48 השעות האחרונות, התראת מזג-אויר, נעילת גובה/ברומטר
• מצפן: כיון, תצוגה גראפית של שושנת הרוחות במצפן, מעקב כיון
• Ski chronograph: נתונים לגבי כל גלישה לגבי זוית המדרון, מהירות מקסימלית, מהירות מוצעת וגובה הירידה
• שעון: לוח שנה, 3 שעונים מעורים עם אפשרות לכיון תאריך הצלצול, שני זמנים, סטופר עם זמן בלתי מוגבל לקטעים
• תוכנה + כבל למשק מחשב אישי
• SuuntoSports.com גישה מלאה באתר


תוכנת Suunto
מנהל הסקי של Suunto (Suunto Ski Manager–Skim) היא תוכנה שמאפשרת הבנה מעמיקה ותצוגה גראפית טובה יותר של המידע המוקלט  ושמור על-ידי Suunto S6.

באמצעות SKIM ניתן לראות את פרופיל הגובה של טיולי הסקי והסנובורד ושל הקטעים המוקלטים; ביכולתך לבדוק ולתכנן את פעילות הספורט ולנהל יומן. צור לך דוח פעילות אישי על ידי הוספת תמונות וטקסט לפרופיל .

קהילת SuuntoSports
SuuntoSports.com הוא אתר אינטרנט שבו תוכל לחלוק מידע עם גולשי סקי וסנובורד באותו הראש מכל העולם.  הקהילה נותנת לך את האפשרות לחלוק מידע, למוד דברים חדשים, להחליף רעיונות ולאסוף טיפים יעילים מאנשים בעלי תשוקה זה לפעילויות ספורט השלג.

SuuntoSports.com מוסיף מימד שלישי לאפשרויות של Suunto S6. ביכולתך להעלות את הנתונים מנהל הסקי של Suunto ל-  SuuntoSports.com במטרה להשות את היכולת שלך עם אחרים, להראות לאחרים את הקטעים הפראים ביותר שלך, או פשוט לחלוק את חויות הסקי והסנובורד עם חברים או כל הקהילה.

האתר של Suunto:
http://www.suunto.com
אתר הסקי:
http://www.suunto.com/suunto/main/article_2column.jsp?CONTENT%3C%3Ecnt_id=10134198673939096

משעוני Suunto ניתן להתרשם בחנות דוגית, בן יהודה 250 תל-אביב. 15% הנחה על כל השעונים למביא כתבה זו מודפסת.


 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ