עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > כתבות בנושא סקי וסנובורד
שתף  
General דפש מוד רימיקס

כשאומרים לך בוא תעשה רמיקס לדפש מוד אין לך ברירה אלא להסכים, אבל משמות המבצעים שמשתפים בדיסק המשולש לא היה צריך לבקש...  רשימת המבצעים מאד מרשימה וכמעט כל רמיקסר נחשב מבצע כאן איזושהי רצועה. בעצם האוסף הוא מעין רטרוספקטיבה משודרגת לדפש מוד לאחר שלפני מספר שנים הם הוציאו אוסף של שירהם המקורים.
האוסף הזה מהוה בעיני  סגירת מעגל של הלהקה שבעצם היתה חלק מהבסיס שעליו צמחו כל היוצרים שמופיעים כאן ומחלקים כבוד לאלו שגדלו עליהם, אני לא אזכיר כאן את כל הרשימה אלא את המוכרים יותר ובינהם השיר home ביצוע של להקת איר שלא חורגת יותר מדי מהסגנון שלה וקל מאד לזהות שזה ביצוע שלהם. בנוסף יש את הביצוע של טימו מאס די ג'י האוס המפורסם ל enjoy the silence  (דרך אגב זה לא הביצוע שמושמע בלי סוף בגלגלצ בימים האחרונים). אחד הביצועים הטובים שנמצאים בדיסק  הוא זה של קרודר ודורפמיסטר לשיר useless  וזהו ביצוע די מפורסם כיון שהופיע בעבר בדיסק של השנים. עוד אמנים מוכרים הם underworld,dj shadow,dave Clarke  הרמיקסים שמופיעים כאן אינם חדשים ואלו שיצאו בסוף שנות השמונים נאמנים קצת יותר למקור ואילו החדשים יותר אינם נאמנים בכל ובעצם הם שירים חדשים לגמרי.בסה"כ הרמיקסים ברובם פשוט מעולים ולמרות שלא תמיד זה דומה לשיר המקורי עדין מרגישים את דפש מוד חזק בכל ביצוע.
בקיצור עוד אנציקלופדית מוסיקה שחיבים להחזיק בית אבל אל תדאגו אתם לא חיבים לקנות את כל  האוסף, ניתן לקנות אותו גם בחלקים נפרדים (הכונה דיסק אחד או כפול או את כל השלושה) עוד טריק לא רע של חברת הפצה.

מאת: ליאור פישר

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ