עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment אחסון ציוד

בשנת 1981 – חמש שנים אחרי שיסדתי את סקי-פס בלב ת"א הוגשה נגדי תביעה ע"י לקוח שטען שבגדי הסקי שלו התפורו במשך הקיץ. לטענתו הוא איחסן את הביגוד כראוי בתיק אטום בעלית הג של חוילתו. הצלחתי למחוק את התביעה כאשר הגשתי תצהיר של מהנדס בנין שאישר שהטמפרטורה המוצעת בחודשי הקיץ בחל מתחת לרעפים של החוילה המפוארת הינה גבוה בכ- 20 מעלות מהטמפרטורה המוצעת בדירה מוזגת.

אל תשאירו את הביגוד מגולגל ומלוכלך כפי שחזר מחו"ל. ניתן לכבס את מרבית בגדי הסקי במכונת כביסה בתוכנית קלה,(לאחר שתורידו מנו את כל כרטיסי הרכבלים ותרוקנו את כל הכיסים) בטמפרטורה עד 45%. כדאי לבדוק את הוראות הכביסה המסומנים על תוית התפורה בתוך הבגד. מומלץ לא לסחוט, לא לגהץ ולא ליבש במכונת יבוש אלא לתלות במהופך בצל. לאחר יבוש מושלם רצוי לתלות על קולב ולאחסן בארון קריר בית. את האביזרים שנעלמים כשמחפשים אותם כגון כפות כובע גרבים וכו' מומלץ להכניס לשקית ולתלות על אותו קולב של החליפה.
במתפרה של סקי-פס נשמח לתקן לכם במסגרת האחריות (או במחירים נמוכים) פרימות של תפרים והחלפות רוכסנים. בגלישת סקי לפעמים נוצרים קרעים בתחתית המכנסים מהפינות החדות של המגלשים. אנו נשמח לתפור לכם טלאים מיוחדים באזורים אלו.כמו כן ניתן אצלנו להרחיב או להצר בגדי סקי , להוסיף או לבטל שליקס.

אסור לכבס כפות סקי . מכנסי סקי סטרץ' מומלץ למסור לנקוי יבש (אם הם מכילים מעל 10% צמר). חולצות סקי צבעוניות מכותנה מומלץ לכבס בנפרד ולמתוח היטב לאחר היבוש.

כיצד לאחסן ציוד סקי וסנובורד

מגלשי סקי וסנובורד עשוים משכבות מודבקות ולכן מומלץ שלא יאוחסנו בטמפרטורות גבוהות במיוחד . את הציוד רצוי להניח במקום קריר בעמידה או בשכיבה ולא באלכסון. בצדים יש פסי פלדה – הסכינים . אלו יחלידו בקיץ חם ולח אלא אם כן תמרחו אותם בחומר נגד חלודה או בוקס.( אודטה היתה מליצה להמיס נר רגיל במחבת ומרוח את הסכינים – למה לא!).
אין צורך לטפל בתופסנים אלא רק לודא שילדים לא "ישחקו" במנגנון הבטיחות. מומלץ לא למרוח וקס על התחתית הפלסטית של המגלשים אם התחתית מחורצת מגלישה על סלעים. יתכן וכדאי להביא את הציוד אלינו לטיפול שיכלול מילוי החריצים, ליטוש הסכינים ויציקת וקס–  הכל עם מיכשור חדיש וכך יהיה הציוד מוכן לאיחסון מושך ולגלישה משופרת.

בנעלי הסקי  מומלץ להדק את כל האבזמים ולאחסן במקום הכי קריר בית. זהירות עכברים אוהבים לגדל את צאצאיהם דוקא בתוך נעלי הסקי.

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ