מיטנס - כפפות שמכסות את כל כף היד, אבל לא מפרידות בין האצבעות
 זה ממש לא נוח, א">
עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment מיטנס - הכפפה שעושה קאמבק

מיטנס - כפפות שמכסות את כל כף היד, אבל לא מפרידות בין האצבעות

 זה ממש לא נוח, איכס זה מכוער, מה אני ילד? אני חייב שליטה טובה יותר עם האצבעות, איך אפשר לגלוש עם כפפות כאלו? אמרו כבר הכל על מיטנס מאז שהן "יצאו" מהאופנה מתישהו בשנות ה- 90. כיום, בתקופה שבה להתלבש כמו "חנון" הפך להיות מיינסטרים זה היה ברור שיש מקום בעולם הכפפות לשובן של המיטנס.

למיטנס יש יתרון ענק לעומת כפפות רגילות. המבנה של הכפפה שומר את כל האצבעות באותו החלל שמבודד טוב יותר, בגלל ששטח הפנים של הכפפה שנחשף לקור הוא קטן יותר. מה זה אומר? מיטנס הן כפפות ששומרות על חום האצבעות הרבה יותר ובנוסף הן יותר נעימו על הידיים מכפפות רגילות. בקיצור, סובלים מקור? שונאים את זה שתמיד האצבעות בכפפות שלכם ארוכות מידי? זוהי הכפפה המושלמת בשבילכם.

מבחינה פרקטית היתרונות הגדולים הם לילדים. אלו כפפות חמות יותר שמתאימות לאנשים שסובלים מקור, בדרך כלל אלה ילדים או נשים. בנוסף, מאוד קל לילדים קטנים להכניס את היד לתוך הכפפה, בניגוד לכפפות רגילות שבהן הילד צריך עזרה ולעיתים קרובות הוא יסתבך עם הכנסת האצבעות למקום שלהן. לספיידר לדוגמה, יש כפפת מיטנס שמעוצבת כמו עכביש, היא מחממת מאוד וניתן לפתוח אותה משני הצדדים עם סקוטש, ככה שאין סיכוי שלילד תהיה בעיה עם כפפה כזו. 

גורטקס, אקווה שילד, הגנות וכו', כל הטכנולוגיות האלו קיימות במיטנס בדיוק כפי שהן קיימות בכפפות רגילות. חברות ענק כמו ברטון, אנאלוג, די סי, צינר, לוול ועוד המון חברות אחרות התחילו ליצר יותר ויותר דגמים של מיטנס בשנים האחרונות ואופנת המיטנס נמצאת כרגע בשיא של שנים!

לוול וצינר רצות כבר כמה שנים עם מספר דגמים שונים של מיטנס עם מיגון, החל ממיטנס דקות לגלישת "אביב" עם מיגון ועד כפפות עם גורטקס שמיועדות לתנאים הכי קיצוניים שיש.

כפפות מיטנס - סקיגייד

העיצוב הפך להיות חלק משמעותי במיטנס

שטח הפנים של הכפפה לא מחולק לאצבעות, יש יותר מקום לעיצובים שונים ומגוונים. לברטון יש כמה כפפות מיטנס שונות בעיצובים קלאסיים וגם משוגעים שתופסים את העין ומשדרגים את רמת הסטייל בעשרות מונים. דוגמאות שונות ומשוגעות הן מיטנס שנראות כמו כפפות אגרוף, מיטנס עם הדפס של גלידה אמריקאית, ועוד המון דוגמאות צבעוניות.

לגולשים היותר סולידיים יש מיטנס יותר אלגנטיות בצבעים אחידים וכהים ובדרך כלל יהיה גם דגם מעור. לחברות כמו די.סי יש כפפה שהיא חצי מיטנס וחצי כפפה רגילה, מה זאת אומרת? בכפפה האצבע המורה מופרדת משאר האצבעות, מה שמעניק לגולש יכולת שליטה מדויקת יותר אם הוא צריך להתעסק עם הידיים על ההר או שפשוט מגרד לו באף.

כפפות מיטנס לנשים - סקיגייד

היום, אחרי שבמשך שנים מיטנס נחשבו לא אופנתיות או ככפפה של ילדים הם שוב באופנה ובגדול. שימו לב פעם הבאה שאתם בחופשת סקי לכמה גולשים על ההר יש מיטנס, עצה שלנו- תנסו פעם אחת כפפות כאלו, אנחנו מבטיחים שתתאהבו במקום.

את כפפות המיטנס של כל החברות המוזכרות בכתבה ניתן להשיג ברשת סקי-פס.
 
 

 

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ