עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment פישר פרוגרסור- דיוק ומהירות ללא תחרות

נמאס לכם להגיע אחרונים לבר על ההר? נמאס לכם להגיע לסוף היום מותשים לחלוטין? מרגישים שמיציתם את המגלשיים הרגילים שלכם? סקי פס גאה להציג את סדרת הפרוגרסור של פישר.

מכירים את המצב הנורא מבאס שאתם נכנסים לפנייה במהירות גבוהה, ולפתע פתאום, כך משום מקום, מופיע לו מכשול (גולש פתאומי, סנובורד יושב או סתם עץ) ואתם מנסים לשנות את זווית הסיבוב אבל במקום זה מגיעים לעצירה? אז הנה הפתרון. מגלש הפישר פרוגרסור הוא סופר מהיר (בכל אחת מגרסאותיו השונות), ומגיע עם רדיוס סיבוב כפול. כלומר, לא רק שקל מאוד להיכנס לסיבוב (יש שתי זוויות שונות לבחור מהן), אלא אפשר לשנות את רדיוס הסיבוב במהלך הפניה עצמה.
השנה סקי-פס מציגה שני דגמים של הפרוגרסור, הפרוגרסור 700 והפרוגרסור 800, אשר ההבדל המרכזי ביניהם הוא הקשיחויות השונות, כאשר ה 800 אשר מצויד בSANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION לעומת הSIDEWALL CONSTRUCTION הרגיל כביכול של ה 700. ההסבר לשני המונחים הללו הינו שבליבת הסנדוויץ' יש למעשה שני סוגי עץ שונים שמונחים אחד ליד השני וכך מגבירים את הקשיחות ואת אפקט מהירות הריבאונד של המגלש (החזרה לצורה ישרה לאחר סיבוב אשר מעוות את המגלש מעט). הSIDEWALL  הרגיל הוא למעשה גזיר עץ אחד לכל אורך המגלש.
שני דגמי המגלשים מגיעים עם חיזוקי קרבון, ותחתית סינטרד אשר אינה דורשת הרבה עבודת תחזוק עליה ונחשבת לעמידה במיוחד.

לסיכום, רמת הקשיחות הגבוהה של שני המגלשים הללו, בנוסף לטכנולוגית הרדיוס הכפול, יקנו לכם מהירות רבה יותר בסיבובים ובישורות, ובנוסף יחסכו לכם אנרגיה בשל הדיוק הרב שהמגלשים הללו מקנים.
רק תוסיפו שלג – ותהנו...

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ