עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > בית ספר לסקי | לגלוש כל הדרך אל ההר - סקיגייד
שתף  
Academy ביטוח לחופשת סקי

מאת: דורון הורנפלד

ביטוח לרכישת חבילת סקי

אז הנה מתקרבת עונת הסקי שלה חיכינו כל כך, אתרי מזג האויר בעולם כבר מדווחים על שלגים ראשונים ועושה רושם שבעונה הזו, שלא כמו בעונה שעברה, לא נהיה במתח לקראת אמצע ספטמבר בשאלה האם יהיה שלג מספיק לגלישה.
אפילו סייל טרום העונה של "סקי-פס" כבר מאחורינו, הציוד כמעט הושלם, ואנחנו כבר יודעים לאן ניסע לגלוש השנה. חלקנו כבר הזמין את החופשה ונהנה ממחירי טרום עונה מוזלים.
זה בדיוק הזמן להתחיל ולחשוב על החוויות הנפלאות שמחכות לנו, ואין שום סיבה לחשוב שמשהו יכול, אולי, לשבש את ההנאה הזו.
אבל, כמו בכל דבר בחיים, החיים חזקים ובלתי צפויים. הנסיעה השנתית שכל כך חיכינו לה, עלולה להשתבש. פציעה כלשהי בזמן ההכנה הפיזית לגלישה, מחלה שנמשכת ונמשכת, מצב בריאות לקוי של קרוב משפחה מדרגה ראשונה ועוד דברים בלתי צפויים, עלולים לגרום לנו לבטל, שלא מרצוננו, את הנסיעה.
מרבית חבילות הסקי, ובמיוחד חבילות הקלאבים השונים, מחייבות דמי ביטול חלקיים, עד דמי ביטול גבוהים ומלאים, תלוי בזמן הביטול. חלקנו, שהזמין את חבילת הסקי ומתכוון לטוס בטיסה בחברת low cost, שכר כבר רכב והזמין מלון בנפרד, לא מודע לכך שביטול, מחייב בדמי ביטול מלאים, דהיינו, לא יוחזר תשלום בגין ביטול הנסיעה מכל סיבה שהיא. כך זה על פי תנאי הרכישה, שרובנו, בדרך כלל, מעדיפים שלא לקרוא.
כלומר, למצב המתסכל של ביטול הנסיעה המיוחלת, מצטרף המרכיב של "גם שילמתי וגם לא נסעתי".
בדיוק לטיפול במצב זה, מיועד ביטוח הנסיעות שלכם. מרבית הנוסעים אינם מודעים לכך, שברגע שרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל, נרכש גם רכיב של החזר כספי מלא עבור מרבית, ולעיתים כל העלויות שירדו לטמיון.


תשאלו, מה עלינו לעשות, אם כך?

התשובה פשוטה, להקדים ולרכוש את חבילת הביטוח בסמוך לרכישת חבילת סקי. בדיוק אותה חבילת ביטוח שהתכוונתם לרכוש מלכתחילה, אבל, דחיתם את רכישתה כי זה אף פעם לא נחמד לשלם עבור ביטוח.
פוליסת ביטוח הנסיעות תכסה עבורכם כל מצב שבו נאלצתם לבטל את הנסיעה עקב מצב בריאותי שלכם (חלילה, שבר ביד או רגל, ואפילו שפעת ביום שלפני הנסיעה), או של קרוב משפחה מדרגה ראשונה(מחייב בד"כ אשפוז, ויש לדעת גם מה החריגים כדי לא להתאכזב אח"כ), או, חלילה, פטירה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה (גם כאן יש לבדוק החריגים, כי, אם, חלילה, אותו קרוב מבוגר מאוד או חולה במחלה קשה, זה לא יכוסה).
רכישת ביטוח נסיעות עבור נסיעת הסקי מוקדם ככל האפשר, מונעת את מפח הנפש הכפול מביטול הנסיעה והפסד התשלומים עבורה.
את הכיסוי ניתן לרכוש אצל מרבית המבטחים, לא יותר מאשר 30 יום לפני הנסיעה. השנה, במיוחד עבור גולשי הסקי, ובהמשך למבצע המיוחד ללקוחות "סקי-פס", ניתן לרכוש באמצעותנו את הכיסוי כבר 60 יום לפני הנסיעה, ולהיות מכוסים זמן מספיק לפני הנסיעה.
להבהרה, אם אדם שבר רגל 45 יום לפני הנסיעה, לא יהיה כיסוי לביטול ברוב החברות, כי הביטוח טרם נכנס לתוקף. בהצעה המיוחדת המוצעת ללקוחות "סקי-פס", זה יכוסה, אם הכיסוי נרכש בזמן.

עלויות ביטוח הסקי

ולגבי העלות, נתון מפתיע. עלות ביטוח סקי יום לפני הנסיעה, או 60 יום לפניה זהה לחלוטין, כלומר, באותו מחיר אתם מקבלים גם את ביטוח הסקי, וגם ביטוח ביטול.
המסקנה היא שאין סיבה לדחות את רכישת הביטוח, ומומלץ להזדרז ולרכוש אותו כבר עכשיו, למי שנוסע בטווח של החודשיים הקרובים.
ודבר נוסף, כתבה זו היא ראשונה מתוך מספר כתבות שיפורסמו, ובכולן יהיה אותו מסר: פוליסת ביטוח נסיעות רוכשים אצל מי שעיסוקו בביטוח, לא מי שעיסוקו בנסיעות, או קופת חולים שמיועדת לטפל בנו בארץ כשאנחנו חולים. ברכישת ביטוח דמיינו זמן בו אתם נדרשים לתבוע עקב מצב שקרה. האם אתם יודעים לטפל בעצמכם בתביעה? כי זה המצב שיהיה ברכישה דרך מי שאינו סוכן ביטוח מקצועי.

הכותב הוא בעלים ומייסד של "ביטוח פרמיום" המתמחה כבר שנים בביטוחי נסיעות לחו"ל וביטוחי סקי בעיקר.
https://www.facebook.com/Premiumgrp

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ