עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > כתבות בנושא סקי וסנובורד
שתף  
General חופשה של שבועיים טובה כפליים!!

אחרי חופשות גלישה רבות בחו"ל, על כל המשתמע מכך מבחינה תקציבית והתקדמות אישית בגלישה, אי אפשר שלא להגיע למסקנה אחת ברורה:
החופשה המסורתית בת שבוע התחלפה בחופשה בת שבועיים, שהיא יותר משתלמת הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מקצועית.
רבים נוטים לחשוב שחופשה קצת יותר ארוכה והרבה יותר משמעותית דורשת הוצאה כספית רצינית ולא מוצדקת. למעשה, אנשים לא מודעים עד כמה באמת חופשה כזו משתלמת וכדאית.


מבחינה כלכלית

  •  ההוצאות הרציניות הן לא הסקי פס והמלון אלא הטיסות. בחופשה של שבועיים הכפלתם את כמות הגלישה וחסכתם טיסה שלמה. יתרה מכך, הרבה מלונות מציעים מגורים לשבוע השני בחצי מחיר או בהנחה משמעותית. כמו-כן, קניית סקי פס והשכרת ציוד לטווח ארוך יותר גם כן זולות משתלמות יותר.
  •  אפשר לתפור חופשה באופן עצמאי למשך שבועיים ובכך להוזיל משמעותית את העלויות.    בחופשה כזו אפשר למצוא דירות להשכרה, וסקי פס לשבועיים או יותר- דרך אתר האינטרנט של המקום שאליו אתם נוסעים. מחיר העסקה הכוללת יהיה הרבה יותר זול מאשר מחיר של שתי חופשות בנות שבוע.
  •  בחופשה כזו ניתן לשלב בין שבוע on season  ו- off season . בשבוע ה- on season  האינטנסיבי אפשר ליהנות מהקצב המסחרר באתר, מהתנועה הצפופה והשוקקת חיים בברים, ומאווירת חג.
  •  בשבוע ה off season  רמת הצפיפות טיפה יורדת- אבל המחירים יורדים משמעותית. ניתן ליהנות מסקי פס מוזל, מגורים מוזלים וכמובן מהעובדה שאתם משתפרים בקצב מהיר מאד על המסלול.
  •  ניתן לנסות לארגן חופשה כזו גם דרך סיטונאי התיירות בארץ, שמקבלים מחירים טובים יותר למלונות, טיסות, סקי פס וכו'- אחרי שתעלו בפניהם את הבקשה לחופשה ארוכה מהמקובל כיום, יתכן והם יוכלו להציע דיל משתלם, שירכז עבורכם את כל ענייני החופשה במקום אחד. רשימת סיטונאים אפשר למצוא כאן.

מבחינה מקצועית

  •  ענפי הסקי והסנובורד הם ענפי ספורט extreme הדורשים מאמץ פיזי אדיר. עד כמה שאנחנו אוהבים ליהנות מתוצאות מהירות, ומדמיינים עצמנו גולשים בקלילות בנוף מהמם תוך כדי שאנחנו ממעטים ליפול ולהיפגע, המציאות שונה. הגוף והשרירים צריכים יום- יומיים לפחות כדי להתרגל למאמץ ולשחזר את מה שלמדנו בעונה שעברה. בחופשה "מסורתית" של שבוע אחד, מה שנותר זה רק שלושה ימים נטו כדי להתקדם ולשפר את רמת הגלישה שלנו.

הגיע הזמן לשינוי החופשה הקלאסית לחופשה בת שבועיים, שתספק לכם למעלה משבעה ימים מלאים רק לשיפור הביצועים! חופשה בת שבועיים היא הדרך ההגיונית להתקדם מקצועית בספורט ולהבטיח שהכסף שאתם משקיעים מניב תפוקה גם על המסלול.

טיסה נעימה, וחופשה מהנה ומשתלמת לכולם!


 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ