רמי דורות מנבחרת סקי-פס חולק אתכם את רשמיו מהמגלשיים הכי מהנים שהיו לו אי פעם- פישר היט:
יום ראשון, קמים בבוקר, כל ההר קרח ושל">
עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment מגלש "היט" של פישר- חיוך ענק במשך כל היום

 

רמי דורות מנבחרת סקי-פס חולק אתכם את רשמיו מהמגלשיים הכי מהנים שהיו לו אי פעם- פישר היט:
יום ראשון, קמים בבוקר, כל ההר קרח ושלג קשה. באסה? דווקא לא. לוקח את הפישר היט שלי ויוצא לקרוע את המסלולים. הסקי מגיב מצוין, יציב מאוד במהירויות גבוהות, אבל בעל מעין רכות כזאת שעושה כל סיבוב ופנייה איתו לתענוג צרוף. בהחלט כיף של סקי לכזה יום.
יום שני, קמים בבוקר, וירד שלג טרי ונעים על כל ההר. יום פאודר. מעלה חיוך ענק על הפנים, לוקח את הפישר היט שלי ויוצא לחגוג באוף-פיסטים. הסקי רחב יחסית אז יש בו אלמנט של ציפה בפאודר, והקשיחות שלו פשוט דורסת את השלג.
יום שלישי, והסיפור חוזר על עצמו. קרה גם לכם אבל הסקי לא התאים לאחד מהימים? אז זהו, פישר היט פותר את הבעיה הזאת. לא משנה אם מסלולים, אוף פיסט או קצת פאודר, הפישר היט (מגלש אול אראונד בהגדרתו) ייתן מענה להכל.

המגלש מגיע בשתי מידות רוחב, 74 מ"מ או 76 מ"מ מתחת לרגל. ה- 76  יתאים לגולשים יותר מתקדמים מכיוון שהוא נותן יותר תגובה באוף-פיסט אך יצריך קצת יותר עבודה בקרח, למרות שהוא יותר קשיח במעט מה- 74. אם אתה גולש ברמה בינונית פלוס, שרוצה להתחיל לחקור את כל ההר ולא רק את המסלולים, ה- 74 ייעשה את העבודה. לגולש מתקדם יותר הייתי ממליץ על ה- 76 שיעניק לו חיוך ענק על הפנים בכל פעם שהוא יוצא אל מחוץ למסלול.

 

הסקי בנוי בטכנולוגיה שנקראת SANDWICH CONSTRUCTION, שנותנת חוזק רב לסקי. זוהי למעשה ה"פנימית" של הסקי, שבנוי בצורה של קורות עץ אשר מונחות אחת ליד השנייה. מבנה זה מקנה קשיחות רבה לסקי וכתוצאה מכך הוא מגיב בצורה נפלאה.
טכנולוגיה נוספת המובנית בתוך המגלש היא DYNAMIC GRIP CONTROL, אשר נמצאת בזנב ובקדמת המגלש, והיא מאפשרת אחיזה הרבה יותר טובה בסיבובים, מה שמאפשר פניות יותר חדות ומדויקות במהירויות גבוהות.

 

לסיכום, מגלש ה"פישר היט" הינו מגלש שמוגדר כ"אול אראונד", מה שמבטיח תגובות טובות ויציבות גבוהה בכל מהירות בין אם אתם גולשים על מסלול או מחוצה לו. זהו מגלש שיעלה לכם חיוך על הפנים בכל יום שתגלשו עליו, והוא יעזור לכם לגלות את ההר ולמתוח מחדש את הגבולות של מה שחשבתם וידעתם על סקי.
המגלש רחב ממגלש מסלולים רגיל, ולכן אם רק במסלולים עסקינן (הפסד שלכם...), אני ממליץ לנסות דווקא את ה-VIRON של פישר, אך עליו נספר בכתבה נוספת.
מגלש ה"היט" מומלץ לגולשים ברמה בינונית+ (74) ומתקדמים+ (76).

את המגלשי "היט" של פישר, כמו גם את שאר מגלשי הסקי המקצועיים מהקולקציה, ניתן להשיג בלעדית ברשת סקי-פס. 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ