עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > סקירת ציוד סקי מקצועי - סקיגייד
שתף  
Equipment הוט רוד של נורדיקה- פינוק לרגל בכל ההר

מאת: רמי דורות, נבחרת סקי-פס

בסקי של ימינו ישנם הרבה מצבי גלישה. החל מגלישה על קרח בטמפרטורות נמוכות מאוד, דרך ימים בפארק על שלג אביבי, ועד ימי גלישה בפאודר בגובה מטר באוף-פיסט החביב עליכם במאיירהופן.
לרוב, לכל אחד מהמצבים הללו מומלץ להתאים נעל שונה. אבל לא עוד. מהיום יש נעל אחת שמפנקת אתכם- לא משנה איפה ועל מה תגלשו. נורדיקה הוט-רוד הינה נעל הסקי הנוחה ביותר שניסיתם מימיכם.
הנעל, ברמת קשיחות קבועה של 75 (לגולשים בינוניים פלוס) או של 85 (לגולשים מתקדמים) תגיב מצוין גם על מסלולים, גם בפארק ובצורה מדהימה באוף-פיסט ובפאודר.
לנעל יש ליינר (גרב פנימית) המצופה פרווה - אלמנט שעוזר לכניסה ויציאה חלקות מהנעל, מרפד את הנעל בצורה סופר מפנקת, ומחמם מאוד.
בנוסף לכך, הרצועה העליונה של הנעל היא ברוחב של 40 מ"מ, המעניקה אחיזה מצוינת לחלק העליון של הרגל ועוזרת במניעת פציעת הסקי הנפוצה ביותר – שין בנג (Shin-bang – כאב חד בחלק הקדמי של הרגל, היכן שנגמרת הנעל, שנגרם כתוצאה מטכניקת גלישה מוטעית [השענות אחורה], אך ניתנת לשיפור על ידי שימוש ברצועה רחבה וחזקה וסגירתה בצורה חזקה מאוד.)
בנוסף, הנעל מגיעה עם ספויילר/ בולם זעזועים אחורי אשר מתכוונן לגבהים שונים לקבלת נוחות מרבית. כמו-כן, ניתן להוציא את הספויילר לחלוטין מהנעל. בלי קשר לבולם הנ"ל, הנעל, כמו רוב הדגמים של נורדיקה מגיעה גם עם בולמי זעזועים מתחת לליינר, על מנת לאפשר לכם לגלוש ביתר נוחות ולספוג פחות מכות.
לנעל כמובן גם אפשרות להתאמת הבאקלים (תופסנים) בצורה אישית (מיקרו), על מנת להתאים את התפיסה והאחיזה שלה בצורה האופטימאלית ביותר לכף רגליכם, מה גם שהנעל תעבור חימום מיוחד בחנות על מנת להיות מותאמת ספציפית לכף הרגל שלכם.

בנימה אישית יותר, אוסיף שגלשתי עם דגם מוקדם של הנעל הנ"ל (ואני עדיין גולש עליה), וזאת בהחלט הנעל הכי טובה שגלשתי עליה בעשרים ושש שנות הגלישה שמאחוריי. מחזיקה מצוין נחיתות מצוקים, קפיצות בפארק, ראנים במטר וחצי פאודר, וימי טיסה על המסלולים.

לסיכום, הנורדיקה הוט רוד הינה נעל שמתאימה במיוחד למי שמחפש ריגושים קצת שונים מאשר גלישה במסלולים, והיא תמשוך את רמת הגלישה שלכם למחוזות חדשים, בלי לוותר על הנוחות והפינוק של הרגל שלכם. רבים וטובים, שגם אני ביניהם כבר התמכרו אליה – שווה לכם גם לנסות.

את ה"הוט רוד", כמו גם את שאר קולקצית נעלי נורדיקה, ניתן להשיג בלעדית ברשת סקי-פס. www.skipass.co.il

 

 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ