עמוד הבית
עמוד הבית

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

עמוד הבית
אתרי סקי
ציוד סקי
חוויות גולשים
ביה"ס לסקי
כללי

   וידאו 

   חדשות 

   סקירת אתרי סקי 

   ספקי חופשות סקי 

   לוח יד שניה 

   לינקים 

ראשי > אתרי הסקי הטובים באירופה | סקיגייד
שתף  
Glisha גלישה מעולם אחר

חלומו הרטוב של כל גולש סנובורד(ישנם אף מספר סקירים שחוטאים בחולמות שכאלו) הוא לגלוש בפאודר טרי ועמוק, באזור מרוחק מכל ישוב מסעדה או עמוד רכבל.
כדי להגשים חלום זה, רובנו יוצאים מחוץ למסלולים ומחפשים את השלג המושלם. אך מכיון שכמעט כל הגולשים באתר מחפשים את אותו הדבר, רוב הסיכוים שתאלצו להרחיק מרחק רב מהמסלולים ,המסומנים כדי למצוא שלג בתול, בכך תעמידו את עצמכם ואת חבריכם בפני כמה סכנות. הראשונה- קל מאוד לכת לאיבוד במרחבים הלבנים ומאוד לא נעים ומסוכן לבלות לילה או סופה על הר.
סכנה שניה- מפולות. גלישה באזורים לא מסומנים היא מסוכנת ביותר ומספיקה אף מפולת קטנה כדי לקבור גולש לסים את החופשה בצורה עגומה. ישנה דרך בה תוכלו לגלוש במסלולים לא מסומנים, הרחק מהמון, בפאודר עד הראש, ימים שלמים ובטחה מלאה. ישנן מספר חברות באירופה אשר מארגנות ימי OFF-PIST . חלקן מובילות את הגולשים לפסגה במסוק, חלקן ע"י זחל וחלקן בהליכה. בכל אחת מאפשרויות הלו, הגלישה היא במסלולים מדהימים, מלאים בפאודר ואשר רמת הקושי שלהם מותאמת לרמת הגולשים. הקבוצות מלות במדריכים מנוסים המכירים את השטח, הנושאים ציוד חילוץ והצלה והמתורגלים בהפעלתו.
חברות אלו גם מציעות לגולשים  קורסים של זיהוי מפולות, חילוץ והתמודות מול תנאי שלג שונים. בקורסים אלו, לומדים כיצד לצאת מחוץ למסלול, אך להקטין את הסיכון משמעותית. לפניכם רשימה של החברות הגדולות באירופה המארגנות את ימי הגלישה הלו:
 MOUNTAIN SURF CLUB- חברה שויצרית המוקמת באינטרלקן. החברה הגדולה באירופה לקורסים על גלישה מחוץ למסלול. 7 תחנות בשויץ ו4- בגרמניה. קורסים ב4- רמות , החל מקורס של שעתים ועד 4 ימים, מבוסים על גלישה באתרים לא צורך במסוק ולכן זולים יחסית. ניתן לארגן קבוצות מיוחדות בהזמנה מראש במחיר של 599 יורו ל5- ימי גלישה –חצי פנסיון.
WWW.MOUNTAINSURFCLUB.COM                                 טל:       0041-33-8232724   
 
 -SUDDEN RUSH  חברה שויצרית המוקמת בציריך, מארגנת טיולי סנובורד מכל הסוגים, מתמחה ב-HELIBOARDING בכל רחבי אירופה, בעיקר באיטליה ובשויץ. הגלישה בקבוצות של, לא יותר מארבעה גולשים למדריך. ניתן לארגן חבילות גלישה של עד שישה ימים.
WWW.SUDDENRUSH.COM     טל:   0041-4201444
 
ECOLE DE SNOBOARD VAL DISER- מוקמים במרכז הכפר בואל דיזר. מציעים מבחר גדול מאוד של אפשרויות- ליוי קבוצות באזור ואל דיזר לאזורים מרוחקים מהאתר, המאפשרים גלישת OFFPIST אמיתית, טיולים המשלבים גלישה עם מסוקים וטיפוס רגלי בהרים בצפון איטליה(בצרפת הגלישה מסוקים אסורה משנת 1981) והכל בליוי צמוד של מדריכים מנוסים.
WWW.SNOWBOARD-FRANCE.COM                               טל:            0033-479419810
המחיר ליום גלישה עם מסוק נע בין 100-200 EUR לירידה. כאשר נהוג לבצע שתי ירידות ליום גלישה, כמובן כאשר לוקחים חבילה למספר ימים, המחיר יורד משמעתית.
 
צור קשר  |   מי אנחנו  |   שלח לחבר  |   הפוך לדף הבית
© כל הזכויות שמורות לסקי-פס סקי וסנובורד בע"מ
Designed by Studio Arava    ZOD מערכות מידע בע"מ